Yürüyerek Para kazanma Uygulaması Sweatcoin, Adım Para

yürümek bütün insanların  her gün uzun süreler yaptığı bir eylem peki yürüyerek para kazanmak gerçek mi? sweatcoin, adım para gibi uygulamalar gerçekten ödeme yapıyor mu? yürüyerek para kazanma uygulamaları gerçek mi olduğunu bu yazımızda ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız…

 

yürüyerek para kazanma uygulamaları :

1)Sweatcoin:

sweatcoin indirmek için tıklayınız

yürüyerek para kazanma denilince akla ilk gelen uygulama sweatcoin uygulamasıdır. uygulamanın şu anki indirme sayısı 10 milyonu aşmaktadır peki sweatcoin ile nasıl para kazanılmakta.

 

  • yürümek: uygulamada her gün yürüyerek  10,000 adımlık sweatcoin alma hakkınız vardır yani günde 10,000 adım atarak her gün 10 sweatcoin alına bilinmektedir.
  • reklam izlemek: uygulamada hergün 3 reklam izleme şansınız vardır, reklamlardan ilki hiç adım atmadan izlenebilmektedir 2.’si ise 500 adımdan sonra izlenilebilir duruma gelmektedir son reklam ise 1000 adımdan sonra aktifleşmektedir. Reklamları her birinden 0 ila 1000 sweatcoin vermektedir.
  • davet ederek: sweatcoin her davet başına 5 sweatcoin vermektedir ve davet sayına göre sürekli 100,2000,500,1000 dolar kazanabilirsiniz.

NOT: yürüyerek kazandığınız  sweatcoinlerinizle uygulamanın   mağazadan alışveriş yapılabilmektedir 

 

Adım para:

1000 adım kazanmak için tıklayınız.

adım para yürüyerek topladığımız adımları adım paraya çevirerek uygulamanın mağazasında harcayabildiğimiz bir yürüyerek para kazandıran uygulamadır. günlük 20,000 adım para çevirme sınırı bulunmaktadır ve bunun yanında reklam izleyerek adım para veren Türk yapımı bir uygulamadır. uygulamanın mağazasında ev eşyalarından steam koduna , kahve makinesinden trend yol hediye çekine kadar  ürünleri bulunmaktadır. Adım para uygulamasında referans yöntemiyle iki tarafa da 1000 adım değerinde adım para verilmektedir.

diğer teknoloji ile ilgili yazılarımız için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir